Skip links

ELÇİN ORÇUN

Elçin Orçun 16 yaşından beri; etrafını sardığı dünyanın iç gözlemini ve savunmasızlığını derinlemesine araştıran deneyimlerinin hikayelerini müzik severlerle paylaşıyor. 
Yüksek düzeyde özgünlük ve ifade ile bir parçadan diğerine kendini yeniden keşfetme yolculuğunda; Hakan Vreskala, Ece Özey (Softa), Aga-B, Birkan Nasuhoğlu, Grogi, Veys Çolak gibi isimlerle ortak çalışmalar yapan sanatçı, solo kariyerinin yanına ‘’Güven Gültekin’’ ile kurdukları  BEATEN FAME ‘i de eklemiştir.
2005’ten itibaren sözü müziği kendisine ait şarkılar yayınlayan Elçin Orçun; 
Bi’Fazla, Okyanus, Derdin Ne, Rüzgar gibi milyonlarca dinlenmeye ulaşan şarkıların yaratıcısıdır.
Yatak odası ritimleri ve R&B / Caz tonlarının karışımından beslenen romantik – muzip anlatıcı, duyguların dikte edilmediği zamansız sound ile müzik yolculuğuna devam ediyor.
Elçin Orçun since the age of 16; She shares with music lovers the stories of her experiences that delve deeper into the introspection and vulnerability of the world she surrounds.
On a journey of self-reinvention from one piece to the next with a high level of originality and expression; The artist, who has collaborated with names such as Hakan Vreskala, Ece Özey (Softa), Aga-B, Birkan Nasuhoğlu, Grogi, Veys Çolak, added BEATEN FAME, which he founded with Güven Gültekin, to his solo career.
Elçin Orçun, who has been publishing songs with lyrics and music of her own since 2005;
He is the creator of songs that have reached millions of listens such as Bi’Fazla, Ocean, Derdin Ne, Rüzgar.
The romantic – mischievous narrator, fed by the mixture of bedroom rhythms and R&B / Jazz tones, continues his musical journey with a timeless sound where emotions are not dictated. 

Agent: Buyçe Sümer
Contact: buyce@charmworks.net

EN
Explore
Drag